Podium w Czerwionce-Leszczynach

W sobotnie popołudnie drużyna rocznika 2014 rozegrała turniej w Czerwionce-Leszczynach, którego organizatorem był Piłkarski Trening. Organizacja turnieju stała na wysokim poziomie. Każda drużyna rozegrała 105 minut gry. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy po sześć zespołów. W pierwszym meczu pechowo przegrywamy 1:2 z zespołem Kamyczki Kamień – bramkarz drużyny przeciwnej w bramce czynił cuda, my niestety na 3s przed końcem meczu tracimy bramkę na 1:2, następne mecze toczyły się już pod nasze dyktando wygrywając kolejno z Czarnymi Gorzyce, Rozwojem Katowice, Czerwionką Leszczyny oraz MKSem Zaborze. 

 

Zmagania grupowe kończymy na drugim miejscu z lekkim niedosytem, ponieważ drużyna Rozwoju Katowice również zgromadziła 12 pkt (zgodnie z regulaminem przy tej samej ilości pkt o wyższym miejscu decydowały zdobyte bramki)

W meczu o III miejsce pewnie pokonaliśmy Górki Śląskie 6:1

Był to bardzo udany turniej naszych młodych zawodników. Wiele ciekawych akcji zarówno indywidualnych jak i zespołowych, coraz bardziej świadome podejmowane decyzje przez naszych zawodników na boisku w tym dniu były widoczne.

Wystąpiliśmy w składzie: Wolicki, Zboch, Konieczny, Iwaniak, Michalski, Kaiser, Pawlikowski, Głąbik, Anders, Bawoł

Najlepszym zawodnikiem drużyny został wybrany Marcel Michalski, a na szczególne wyróżnienie zasłużyli Kamil Wolicki, Marcel Iwaniak, Kuba Kaiser, Jakub Gląbik oraz Bartek Zboch

Warto zaznaczyć że był to ostatni turniej trzech zawodników, którzy w nadchodzącym sezonie będą reprezentować SMS RUDA ŚLĄSKA- Marcel Michalski, Marcel Iwaniak oraz Seweryn Konieczny! Bardzo dziękujemy za czas spędzony z nami i życzymy dalszych sukcesów w nowym klubie!

Poniżej wyniki oraz strzelcy bramek w poszczególnych meczach:

GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 1:2 KAMYCZKI KAMIEŃ

Michalski x1

GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 3:2 CZARNI GORZYCE

Kaiser

Michalski

Iwaniak

GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 3:1 ROZWÓJ KATOWICE

Michalski

Kaiser x2

GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 6:2 CZERWIONKA LESZCZYNY

Michalski x3

Kaiser x2

Bawoł 

GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 4:1 MKS ZABORZE

Kaiser x2

Michalski

Iwaniak

GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 6:! GÓRKI ŚLĄSKIE

Michalski x2

Iwaniak x2

Głąbik

Kaiser