Aktualności

piątek, 6 marzec 2020 19:26

EF - Gwiazda Ruda Śląska - MOKS Słoneczny Stok Białystok - Sobota Godz. 17.00

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
EF - Gwiazda Ruda Śląska - MOKS Słoneczny Stok Białystok - Sobota Godz. 17.00

Do rozegrania w tym sezonie Ekstraklasy Futsalu pozostało jeszcze 9 kolejek. Kibice futsalu, którzy stęsknili się na meczami w Halembie obejrzą jeszcze aż sześć spotkań - tyle rudzianie rozegrają w roli gospodarzy. Pierwsze starcie już w sobotę 7 marca. O godzinie 17.00 nasz zespół zagra z MOKS Słoneczny Stok Białystok.

Oczywiście to rywale są faworytem spotkania - zajmują 10 miejsce w tabeli i wygrywając w Halembie zachowają bezpieczną przewagę nad strefą spadkową.

W naszym obozie oczywiście pełna mobilizacja - mimo, że drużyna występuje na zasadach czysto amatorskich to w każdym meczu staramy się walczyć  i stawić czoła rywalom. Przed tygodniem po niezłym występie przegraliśmy 0-3 w Lubawie. Wiadomo, że hala w Halembie jest naszym atutem i czekamy na niespodziankę.

Zapraszamy na spotkanie - od 15.00 w hali odbywać się będzie przedmecz najmłodszych adeptów piłkarskich - tym razem swój mecz pokazowy rozegrają uczniowie klas I i II Szkoły Mistrzostwa Sportowego Ruda Śląska, która już teraz zaprasza wszystkich zainteresowanych na Dzień Otwarty SMS, który odbędzie się 31 marca.

Kontakt

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Gwiazda" Ruda Śląska

ul. Burszki 7, 41-706 Ruda Śląska

tel. 504 197 289

e-mail : gwiazda@srsgwiazda.pl

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj