Sponsoring drużyn dziecięco – młodzieżowych

OFERTA SPONSORINGU ZESPOŁÓW SZKÓŁKI PIŁKARSKIEJ STOWARZYSZENIA REKREACYJNO – SPORTOWEGO ‘’GWIAZDA’’ 

 

            Stowarzyszenie Rekreacyjno – Sportowe „Gwiazda” w Rudzie Śląskiej istnieje od 2000 roku i jest jednym z prężniej rozwijających się organizacji – przed dziesięcioma laty nasza szkółka piłkarska była jedną pierwszych na Śląsku która szkoliła dzieci już od 4 roku życia. Naszym przykładem podążyło wiele innych w tym znanych i dużych klubów. Aktualnie prowadzimy zajęcia sportowo – rekreacyjne dla 300 zawodników i zawodniczek!

            W ciągu ponad dziesięciu lat działalności szkółka piłkarska Gwiazda zyskała renomę w skali regionu a nawet kraju. W ciągu roku nasze zespoły występują w ponad 60 turniejach krajowych i zagranicznych – sami jesteśmy gospodarzem kolejnych 20 imprez rocznie.

            Do tego dochodzą kolejne występy w rozgrywkach ligowych, pucharowych oraz w mini ligach organizowanych przez kluby dla najmłodszych adeptów piłki nożnej – dzieci 5 czy 6-letnich

            Szanowni Państwo – nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka podczas udanego zagrania na boisku, wspaniałej interwencji bramkarza, zdobycia bramki czy też wygrania meczu czy turnieju przez drużynę młodych piłkarzy.

            Dzięki naprawdę niewielkim nakładom finansowym Państwa firma z jednej strony może wspomóc nasze stowarzyszenie, a z drugiej uzyskać wspaniały efekt reklamowo – promocyjny.

JAK ZOSTAĆ SPONSOREM „Gwiazdy” – sposoby wsparcia

–  wsparcie finansowe w postaci darowizny (przekazywane miesięcznie, kwartalnie lub jednorazowo) –

 

wsparcie finansowe w postaci umowy reklamowej (stowarzyszenie prowadzi działalność gospodarczą):

 

Reklamę sponsora możemy umieścić na strojach, w hali podczas zajęć, na boisku, stronie internetowej stowarzyszenia lub też na wszystkich materiałach promocyjnych

 

wsparcie rzeczowe w postaci:

 wyposażenia treningowego, strojów sportowych, nagród, upominków lub gadżetów reklamowych dla dzieci biorących udział w imprezach.

 

Zachęcamy do sponsorowania całej szkółki piłkarskiej lub też zespołu w danej kategorii wiekowej np. trampkarzy rocznika 2010 czy też szkółki piłkarskiej rocznika 2012. Gwarantujemy duże zaangażowanie naszych młodych piłkarzy w promocję Państwa firmy.

 

Co oferujemy w zamian za pomoc:

Sponsoring sportowy jest skutecznym nośnikiem promocji przedsiębiorstw i osób. Sponsorom wspierającym działalność naszego Klubu oferujemy usługi barterowe takie jak: umieszczenie informacji o sponsorze na naszej ogólnodostępnej stronie internetowej, umieszczenie logo sponsora na plakatach, banerach, gadżetach i strojach sportowców, a także w hali podczas spotkań ligi miejskiej i spotkań ligi ogólnopolskiej. Klub realizuje również własne materiały filmowe i zamieszcza w internecie  – Gwiazda TV

 

Kto i jak rozporządza darowanymi środkami:

Wszystkimi środkami finansowymi jak i rzeczowymi rozporządza
Zarząd Stowarzyszenia Rekreacyjno – Sportowego „Gwiazda”. Pieniądze przeznaczane są wyłącznie na cele statutowe Klubu, głównie na:
– dofinansowanie wyjazdów młodych sportowców na obozy szkoleniowe
– wyjazdy zawodników na imprezy sportowe
– zakup reprezentacyjnych strojów sportowych

  • opłaty z tytułu udziału w rozgrywkach i turniejach.

 

            O przejrzystości działalności władz stowarzyszenia świadczy także fakt, że od 2006 roku Stowarzyszenie Rekreacyjno – Sportowe „Gwiazda” posiada status organizacji pożytku publicznego.

Stowarzyszenie na bieżąco zamieszcza jako jedno z nielicznych swoje sprawozdania finansowe na swojej stronie internetowej jak również stronach Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Nasze stowarzyszenie nie posiada żadnych długów względem organów administracji państwowej (ZUS, Urząd Skarbowy) ani wobec innych podmiotów prywatnych i osób fizycznych

Kontakt z nami:
SR-S „Gwiazda” 41-706 Ruda Śląska, ul. Burszki 7
Tel. 504 197 289, email : [email protected]

 

                                                                                  Ze sportowym pozdrowieniem Arkadiusz Grzywaczewski