Liga - IV liga gr. 4

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 AKS II MIKOŁÓW 0 0 0 0 0 0:0
2 APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 0 0 0 0 0 0:0
3 BKS SPARTA II KATOWICE 0 0 0 0 0 0:0
4 KS ACADEMIA ESPANOLA 0 0 0 0 0 0:0
5 MKS SIEMIANOWICZANKA 0 0 0 0 0 0:0
6 PKS JÓZEFKA II CHORZÓW 0 0 0 0 0 0:0
7 RUCH II CHORZÓW S.A. 0 0 0 0 0 0:0
8 SRS GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA 0 0 0 0 0 0:0
9 TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE 0 0 0 0 0 0:0
10 UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 0 0 0 0 0 0:0
Kolejka nr 10
18 kwiecień 2023
AKS II MIKOŁÓW 16:00 BKS SPARTA II KATOWICE
APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 16:00 UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
KS ACADEMIA ESPANOLA 16:00 MKS SIEMIANOWICZANKA
RUCH II CHORZÓW S.A. 16:00 TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE
SRS GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA 16:00 PKS JÓZEFKA II CHORZÓW

Kolejka nr 1
4 września 2022
MKS SIEMIANOWICZANKA 13:15 KS ACADEMIA ESPANOLA
5 września 2022
UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 15:30 APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
10 września 2022
BKS SPARTA II KATOWICE 09:00 AKS II MIKOŁÓW
21 września 2022
TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE 17:00 RUCH II CHORZÓW S.A.
5 listopad 2022
PKS JÓZEFKA II CHORZÓW 11:00 SRS GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA
Kolejka nr 2
9 września 2022
MKS SIEMIANOWICZANKA 17:00 TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE
10 września 2022
KS ACADEMIA ESPANOLA 10:30 APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
12 września 2022
AKS II MIKOŁÓW 17:00 PKS JÓZEFKA II CHORZÓW
RUCH II CHORZÓW S.A. 18:00 BKS SPARTA II KATOWICE
7 listopad 2022
SRS GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA 15:30 UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Kolejka nr 3
17 września 2022
BKS SPARTA II KATOWICE 09:30 MKS SIEMIANOWICZANKA
18 września 2022
APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 09:30 SRS GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA
PKS JÓZEFKA II CHORZÓW 15:30 RUCH II CHORZÓW S.A.
19 września 2022
UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 15:30 AKS II MIKOŁÓW
TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE 17:30 KS ACADEMIA ESPANOLA
Kolejka nr 4
24 września 2022
KS ACADEMIA ESPANOLA 10:30 SRS GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA
25 września 2022
MKS SIEMIANOWICZANKA 09:00 PKS JÓZEFKA II CHORZÓW
26 września 2022
TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE 16:00 BKS SPARTA II KATOWICE
AKS II MIKOŁÓW 17:00 APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
24 październik 2022
RUCH II CHORZÓW S.A. 18:30 UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Kolejka nr 5
2 październik 2022
SRS GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA 14:30 AKS II MIKOŁÓW
PKS JÓZEFKA II CHORZÓW 15:30 TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE
BKS SPARTA II KATOWICE 18:00 KS ACADEMIA ESPANOLA
3 październik 2022
APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 15:30 RUCH II CHORZÓW S.A.
UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 15:30 MKS SIEMIANOWICZANKA
Kolejka nr 6
8 październik 2022
KS ACADEMIA ESPANOLA 10:00 AKS II MIKOŁÓW
MKS SIEMIANOWICZANKA 11:00 APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
9 październik 2022
BKS SPARTA II KATOWICE 15:00 PKS JÓZEFKA II CHORZÓW
10 październik 2022
TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE 16:00 UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
RUCH II CHORZÓW S.A. 18:00 SRS GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA
Kolejka nr 7
16 październik 2022
SRS GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA 11:00 MKS SIEMIANOWICZANKA
17 październik 2022
APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 15:00 TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE
PKS JÓZEFKA II CHORZÓW 15:00 KS ACADEMIA ESPANOLA
UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 15:30 BKS SPARTA II KATOWICE
AKS II MIKOŁÓW 17:00 RUCH II CHORZÓW S.A.
Kolejka nr 8
22 październik 2022
MKS SIEMIANOWICZANKA 09:00 AKS II MIKOŁÓW
KS ACADEMIA ESPANOLA 10:00 RUCH II CHORZÓW S.A.
23 październik 2022
BKS SPARTA II KATOWICE 13:30 APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
PKS JÓZEFKA II CHORZÓW 15:00 UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
24 październik 2022
TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE 15:00 SRS GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA
Kolejka nr 9
28 październik 2022
UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 16:45 KS ACADEMIA ESPANOLA
RUCH II CHORZÓW S.A. 18:30 MKS SIEMIANOWICZANKA
29 październik 2022
SRS GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA 14:00 BKS SPARTA II KATOWICE
31 październik 2022
APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 14:30 PKS JÓZEFKA II CHORZÓW
AKS II MIKOŁÓW 17:00 TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE
Kolejka nr 10
18 kwiecień 2023
AKS II MIKOŁÓW 16:00 BKS SPARTA II KATOWICE
APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 16:00 UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
KS ACADEMIA ESPANOLA 16:00 MKS SIEMIANOWICZANKA
RUCH II CHORZÓW S.A. 16:00 TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE
SRS GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA 16:00 PKS JÓZEFKA II CHORZÓW
Kolejka nr 11
25 kwiecień 2023
APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 16:00 KS ACADEMIA ESPANOLA
BKS SPARTA II KATOWICE 16:00 RUCH II CHORZÓW S.A.
PKS JÓZEFKA II CHORZÓW 16:00 AKS II MIKOŁÓW
TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE 16:00 MKS SIEMIANOWICZANKA
UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 16:00 SRS GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA
Kolejka nr 12
9 maj 2023
AKS II MIKOŁÓW 16:00 UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
KS ACADEMIA ESPANOLA 16:00 TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE
MKS SIEMIANOWICZANKA 16:00 BKS SPARTA II KATOWICE
RUCH II CHORZÓW S.A. 16:00 PKS JÓZEFKA II CHORZÓW
SRS GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA 16:00 APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Kolejka nr 13
16 maj 2023
APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 16:00 AKS II MIKOŁÓW
BKS SPARTA II KATOWICE 16:00 TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE
PKS JÓZEFKA II CHORZÓW 16:00 MKS SIEMIANOWICZANKA
SRS GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA 16:00 KS ACADEMIA ESPANOLA
UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 16:00 RUCH II CHORZÓW S.A.
Kolejka nr 14
23 maj 2023
AKS II MIKOŁÓW 16:00 SRS GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA
KS ACADEMIA ESPANOLA 16:00 BKS SPARTA II KATOWICE
MKS SIEMIANOWICZANKA 16:00 UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
RUCH II CHORZÓW S.A. 16:00 APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE 16:00 PKS JÓZEFKA II CHORZÓW
Kolejka nr 15
30 maj 2023
AKS II MIKOŁÓW 16:00 KS ACADEMIA ESPANOLA
APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 16:00 MKS SIEMIANOWICZANKA
PKS JÓZEFKA II CHORZÓW 16:00 BKS SPARTA II KATOWICE
SRS GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA 16:00 RUCH II CHORZÓW S.A.
UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 16:00 TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE
Kolejka nr 16
6 czerwiec 2023
BKS SPARTA II KATOWICE 16:00 UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
KS ACADEMIA ESPANOLA 16:00 PKS JÓZEFKA II CHORZÓW
MKS SIEMIANOWICZANKA 16:00 SRS GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA
RUCH II CHORZÓW S.A. 16:00 AKS II MIKOŁÓW
TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE 16:00 APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Kolejka nr 17
13 czerwiec 2023
AKS II MIKOŁÓW 16:00 MKS SIEMIANOWICZANKA
APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 16:00 BKS SPARTA II KATOWICE
RUCH II CHORZÓW S.A. 16:00 KS ACADEMIA ESPANOLA
SRS GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA 16:00 TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE
UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 16:00 PKS JÓZEFKA II CHORZÓW
Kolejka nr 18
20 czerwiec 2023
BKS SPARTA II KATOWICE 18:00 SRS GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA
KS ACADEMIA ESPANOLA 18:00 UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
MKS SIEMIANOWICZANKA 18:00 RUCH II CHORZÓW S.A.
PKS JÓZEFKA II CHORZÓW 18:00 APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE 18:00 AKS II MIKOŁÓW

Kontakt

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Gwiazda" Ruda Śląska

ul. Burszki 7, 41-706 Ruda Śląska

tel. 504 197 289

e-mail : gwiazda@srsgwiazda.pl

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj