EF – Gwiazda Ruda Śląska – MOKS Słoneczny Stok Białystok – Sobota Godz. 17.00

Do rozegrania w tym sezonie Ekstraklasy Futsalu pozostało jeszcze 9 kolejek. Kibice futsalu, którzy stęsknili się na meczami w Halembie obejrzą jeszcze aż sześć spotkań – tyle rudzianie rozegrają w roli gospodarzy. Pierwsze starcie już w sobotę 7 marca. O godzinie 17.00 nasz zespół zagra z MOKS Słoneczny Stok Białystok.

Oczywiście to rywale są faworytem spotkania – zajmują 10 miejsce w tabeli i wygrywając w Halembie zachowają bezpieczną przewagę nad strefą spadkową.

W naszym obozie oczywiście pełna mobilizacja – mimo, że drużyna występuje na zasadach czysto amatorskich to w każdym meczu staramy się walczyć  i stawić czoła rywalom. Przed tygodniem po niezłym występie przegraliśmy 0-3 w Lubawie. Wiadomo, że hala w Halembie jest naszym atutem i czekamy na niespodziankę.

Zapraszamy na spotkanie – od 15.00 w hali odbywać się będzie przedmecz najmłodszych adeptów piłkarskich – tym razem swój mecz pokazowy rozegrają uczniowie klas I i II Szkoły Mistrzostwa Sportowego Ruda Śląska, która już teraz zaprasza wszystkich zainteresowanych na Dzień Otwarty SMS, który odbędzie się 31 marca.