Spotkanie Pucharu Polski odwołane!

Do klubów dotarł komunikat PZPN w sprawie zaplanowanych na 2 i 3 stycznia spotkań Pucharu Polski w futsalu. Mecze z udziałem Gwiazdy, GSM Nasz Dom podobnie jak wszystkich innych zostają odwołane i odbędą się w innym terminie.

Szanowni Państwo,

 

W związku z brakiem jednoznacznej interpretacji poszczególnych postanowień, w szczególności par. 10 ust. 15 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 21.12.2020. poz.2316) oraz braku jednoznacznego stanowiska w zakresie organizacji rozgrywek seniorów w czasie ograniczeń nałożonych niniejszym Rozporządzeniem, Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że mecze Pucharu Polski w Futsalu Mężczyzn, Pucharu Polski w Futsalu Kobiet, Ekstraligi Kobiet oraz 1 Ligi Kobiet w Futsalu zaplanowane w terminie do 6 stycznia 2021 włącznie zostają odwołane. O nowym terminie spotkań w ramach 1 rundy Pucharu Polski Mężczyzn oraz Pucharu Polski Kobiet w Futsalu Departament Rozgrywek Krajowych PZPN poinformuje w odrębnej korespondencji.

 

Jednocześnie zapewniamy, iż PZPN na bieżąco monitoruje treść aktów prawnych wydawanych w ostatnim czasie przez organy państwowe. W sytuacji uzyskania wiążącej interpretacji bądź też zmiany obowiązujących przepisów, poinformujemy o tym Państwa niezwłocznie.