Klasa A – “GWIAZDA” – “GRUNWALD” niedziela godz. 13:00

W niedzielę o godzinie 13:00 seniorzy “Gwiazdy” na boisku w Nowym Bytomiu w spotkaniu derbowym będą podejmować głównego kandydata do awansu ekipę “Grunwaldu”.

Spotkania derbowe pomiędzy “Gwiazdą”, a “Grunwaldem” zawsze dostarczają kibicom mnóstwo emocji. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie tak samo. Do tej pory nasz zespół nie potrafił pokonać “Zielonych” na boiskach Klasy “A”. “Grunwald” walczy o awans do ligi okręgowej i “musi wygrać” natomiast nasza drużyna miejmy nadzieję utrzyma status “Serie A” i zagra o pierwszą wygraną w tej rywalizacji. Nietypowo bo w piątek a nie w czwartek  nasz zespół trenował na boisku w Nowym Bytomiu w związku z czwartkowym  świętem Bożego Ciała. W zajęciach uczestniczyło 24 zawodników. Po solidnej rozgrzewce została rozegrana gra wewnętrzna. Teraz tylko czekać na niedzielny pojedynek który jednym da satysfakcję, a drugich przybliży do upragnionego awansu po zwycięstwie w tym meczu derbowym.

“Jakoś dziwnie inaczej moja drużyna podchodzi do tego meczu. W poprzednich rywalizacjach była “spina” teraz nie ma ciśnienia. Po trzech porażkach fajnie by było coś ugrać z Grunwaldem. Tak jak w poprzednich meczach nie zagramy w optymalnym składzie, ale wierzę, że każdy z zawodników który pojawi się na boisku zrobi wszystko żeby jakaś zdobycz punktowa została dopisana do ligowej tabeli “Gwiazdy” – trener zespołu Michał Grzywaczewski.