Klasa A – “HETMAN” KATOWICE – “GWIAZDA” sobota godz. 17:30

W sobotę trzeci mecz rundy wiosennej rozegrają seniorzy grający na boiskach Klasy “A”. Rywalem w meczu wyjazdowym będzie “Hetman” Katowice. Spotkanie odbędzie się w Katowicach (Dąbrówka Mała) przy ulicy Wiktora Siwka 6. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 17:30.

Nasz zespół wygrał dwa pierwsze mecze jednak rywalami były drużyny, które zajmowały niższe miejsca w tabeli. Żeby gonić czołówkę tabeli należy również punktować z ekipami które mają więcej punktów, a taką drużyną jest nasz sobotni przeciwnik “Hetman” Katowice. “Hetman” z którym przegraliśmy na jesień 2:3. Wszyscy pamiętamy ten mecz. Rywale z kompletem punktów zjawili się na boisku w Nowym Bytomiu i do przerwy przegrywali 0:2. Niestety na drugą połowę meczu nasza młodzież wyszła zbyt pewna wygranej i została “pokarana” trzema bramkami, a ostatniego gola rywale zdobyli  w 93 minucie meczu. Nasza drużyna trochę się zmieniła od tamtego czasu i mamy nadzieję, że udanie zrewanżuje się za porażkę przy ulicy Czarnoleśnej. W naszej “szatni” panuje dobra atmosfera, ale nie może być inaczej po dwóch wygranych z rzędu. Jutro przekonamy się czy dobra forma naszej drużyny sprawi, że kolejne punkty zostaną dopisane do ligowej tabeli “Gwiazdy” Ruda Śląska… Panowie Piłkarze DO BOJU !!!