Klasa A – Gwiazda Ruda Śląska – Siemianowiczanka II Siemianowice Śl. 6-0

1:0 – 1 min – Grzywaczewski Wiktor (asysta Dziadzik)
2:0 – 28 min – Talaga Bartosz (rzut karny po faulu na Szarańcu)
3:0 – 52 min – Talaga Bartosz (asysta Szaraniec)
5:0 – 75 min – Dziadzik Tomasz (asysta Wardzichowski)
6:0 – Gąsior Przemysław (asysta Szaraniec)

SKŁAD “GWIAZDY “
LIGENDZA MARCIN (45′ CIEŚLIŃSKI DENIS) – WOJCIUCH KAMIL (65′ TOMECKI KAROL), CHWIEDUK TOMASZ, DWORACZEK MAKSYMILIAN (45′ ZDZIECH JAROSŁAW), STUDNIK DAWID (65′ CEROŃ DENIS), GRZYWACZEWSKI WIKTOR, WARDZICHOWSKI DENIS, TALAGA BARTOSZ (65′ GĄSIOR PRZEMYSŁAW), DUDA DANIEL (45′ WITEK MAREK), DZIADZIK TOMASZ, SZARANIEC HUBERT.

Po dobrym spotkaniu w wykonaniu naszej młodzieży pokonujemy rezerwy “Siemianowiczanki” 6:0. Pierwsza bramka dla naszego zespołu padła już w 40 sekundzie meczu. Świetne podanie Dziadzika wykorzystał Wiktor Grzywaczewski I prowadzimy 1:0. Na kolejnego gola czekaliśmy do 28 minuty. Hubert Szaraniec zostaje faulowany w polu karnym a “jedenastkę” pewnie wykonuje Bartosz Talaga. Do przerwy 2:0. Rywale tylko raz zagrozili naszej bramce ale świetnie w bramce spisał się Marcin Ligendza.
Druga połowa meczu to już pełną dominacja naszego zespołu na boisku przy ulicy Czarnoleśnej. Tak jak w meczu z “Strażakiem” trener zespołu Michał Grzywaczewski przeprowadził trzy zmiany w przerwie. Mając wyrównaną kadrę każdy z zawodników wchodzących na boisko jest równorzędnymi zawodnikiem do tych którzy zaczynali mecz w pierwszym składzie i ta sytuacja kadrowa potwierdziła się w tym spotkaniu. Na 3:0 wynik podwyższył Bartosz Talaga. Wprowadzony na boisko Marek Witek strzela bramkę numer cztery, a bramkę na 5:0 po podaniu Wardzichowskiego zdobywa Tomasz Dziadzik, który przez całe spotkanie pracował na boisku właśnie na tego gola. Wynik sobotniej rywalizacji ustala debiutant Przemysław Gąsior, który w sytuacji sam na sam zachował “zimną krew” i piękną podcinką umieścił piłkę w bramce rywali.
Cieszą kolejne punkty ale również gra naszego zespołu, która w tym meczu zwłaszcza w drugiej połowie była bardzo dobra. Grając na zupełnym luzie właśnie w drugich 45 minutach nasz zespół pokazał, że jeszcze namiesza w rundzie wiosennej.
Cały zespół czyli wszyscy z 18 zawodników, którzy wystąpili na boisku zagrał dobre zawody. Jednak na wyróżnienie zasłużyli z pewnością Dziadzik, Wardzichowski i Szaraniec.
W najbliższą sobotę ostatni akcent jesieni na boiskach klasy “A”. Nasz zespół wybiera się do Chorzowa i miejmy nadzieję zdobędzie kolejne punkty które dadzą “Gwieździe” spokojny “sen zimowy”.