Klasa A – Stadion Śląski Chorzów – SRS Gwiazda Ruda Śląska 1-1

Na zakończenie rundy jesiennej remisujemy z “Stadionem” Chorzów. W pierwszej połowie meczu kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku, a efektem była bramka Tomasza Dziadzika w 24 minucie meczu. Na drugą połowę nasz zespół wyszedł chyba za bardzo rozluźniony. Dużo strat w środku boiska jak i w formacji defensywnej skutkował straconą bramką w 57 minucie spotkania. Niestety do nie najlepszej gry w 65 minucie dołożyliśmy czerwoną kartkę Tomasza Chwieduka, który po własnym błędzie zaliczył “czerwień”. Od tego momentu gospodarze stwarzali sobie dogodne sytuacje bramkowe jednak piłka nie trafiła do naszej bramki. Jeszcze w 91 minucie po strzale zawodnika “Stadionu” piłka zatrzymała się na poprzeczce bramki Denisa Cieślińskiego.
Rundę jesienną kończymy trzema meczami bez porażki i po dobrze przepracowanej zimie w marcu 2020 roku mamy nadzieję, że podtrzymamy dobrą passę i w pierwszym meczu wyjazdowym w rywalizacji z “Kolejarzem” Katowice i zdobędziemy kolejne punkty do ligowej tabeli. Teraz przed naszym zespołem przerwa zimowa jednak jak wiemy większość zawodników przenosi się na grę w hali.

“STADION” CHORZÓW – “GWIAZDA” 1:1 (0:1)

0:1 – 24 min – Dziadzik Tomasz
1:1 – 57 min – —————-‐—–‐—-

Czerwona kartka: Tomasz Chwieduk.

SKŁAD GWIAZDY:

CIEŚLIŃSKI DENIS – WOJCIUCH KAMIL (55′ WITEK MAREK), LEIN ŁUKASZ (K), CHWIEDUK TOMASZ, DUDA DANIEL, TALAGA BARTOSZ, WARDZICHOWSKI DENIS, DZIADZIK TOMASZ, GRZYWACZEWSKI WIKTOR, GĄSIOR PRZEMYSŁAW (65′ WYCISK MATEUSZ), SZARANIEC HUBERT.