Klasa A – “STRAŻAK” MIKOŁÓW – “GWIAZDA” 1:1 (1:0)

W “VIII” kolejce klasy “A” nasi seniorzy remisują w Mikołowie – Śmiłowicach z tamtejszym “Strażakiem” 1:1. Dzisiaj nasz zespół bardzo chciał zgarnąć 3 punkty… może za bardzo bo w grze było dużo niedokładności, nerwowości  czego efektem był zdobyty tylko jeden punkt. Tylko jeden czy aż jeden…

Z przebiegu spotkania wydaje się, że był to sprawiedliwy remis. W pierwszej części meczu nasi piłkarze nie grali dobrze ale stwarzali sobie dobre sytuacje strzeleckie. Najlepszej chyba nie wykorzystał Nikodem Kordyjak. Co prawda do bramki rywali trafił Dominik Szołtysik jednak sędzia odgwizdał pozycję spaloną. Z tą decyzją bocznego arbitra można by się kłócić bo na 90 procent spalonego nie było. Niestety w 37 minucie gry tracimy bramkę z niczego. Daleki wyrzut z autu i piłka ląduje w bramce Marcina Wójcika. Drugie 45 minut to ciągły napór naszego zespołu na bramkę rywali jednak dogodnych sytuacji było mało. W 68 minucie po dośrodkowaniu Dawida Studnika bramkę zdobywa wprowadzony w drugiej części gry Daniel Jagodziński. W ostatniej minucie mamy… trzy rzuty rożne jednak nie potrafimy skutecznie wykończyć dośrodkowań. Nasz zespół w ostatnich spotkaniach przeważnie  traci gole po stałych fragmentach gry i w następnym tygodniu treningowym przygotowującym do meczu z “Wyzwoleniem” z pewnością trener Michał Grzywaczewski będzie musiał zwrócić większą uwagę na ten aspekt gry. Ciężko stwierdzić czy dzisiaj nasz zespół zdobył jeden punkt czy stracił dwa.

“STRAŻAK” MIKOŁÓW  –  “GWIAZDA”         1:1  (1:0)

1:0 – 37 min – ———

1:1 – 68 min – JAGODZIŃSKI DANIEL (asysta Studnik)

PIŁKARZ MECZU : WÓJCIK MARCIN