Rocznik 2010 – Zimowy obóz dochodzeniowy…

Rocznik 2010. 

Zimowy obóz dochodzeniowy…

W niedzielę wieczorem rozegraliśmy serię sparingów na zaproszenie drużyny Szombierek Bytom. Oprócz gospodarzy oraz naszej drużyny zagrali jeszcze AP Młoda Nędza oraz Team Gliwice. Rozegraliśmy mecz i rewanż, a złożyło się to łącznie na 120 minut gry. Poza pierwszym meczem nasza gra wyglądała dobrze, nie brakowało walki, ciekawych akcji zarówno indywidualnych jak i zespołowych. Bilans cztery zwycięstwa oraz jedna porażka. W ostatnim meczu dwóch naszych zawodników zasiliło drużynę gospodarzy. 
Od poniedziałku nasi młodzi piłkarze wzięli się ostro do pracy w pierwszym dniu obozu po intensywnym weekendzie który rozpoczęliśmy od treningu motorycznego oraz treningu na hali gdzie skupiliśmy się mocno na grze 1×1. Po treningu przyszedł czas na atrakcje. Komunikacją miejską wybraliśmy się na kręgle w które najlepszy tym razem okazał się Przemysław Kopel. Krótkim spacerem udaliśmy się na obiad do Pizzerii Vinci do której serdecznie zapraszamy nie tylko na pyszną pizze ale również na tradycyjne obiady. Ponownie spacerkiem udaliśmy się na drugi trening tego dnia który był kontynuacją porannego ze małą zmianą z hali na orlik. Po treningu na dworze wybraliśmy się na kolejny trening który był również atrakcją dla dzieci mianowicie trening brazylijskiego Ju-jitsu, który poprowadził wicemistrz świata z Aten – Marcin Maciulewicz z akademii Grizzly Martial Arts – Ruda Śląska do której również serdecznie zapraszamy.
 
Zapraszamy również do zobaczenia krótkiej relacji z tego dnia w jakości HD na naszym kanale youtube: https://youtu.be/QA5eMHKi2NI 
 

Grają z nami:

Szpakmed Sp. z o.o.
ul.Szpaków 33
41-705, Ruda Śląska

ul.Karola Goduli 34,
41-704, Ruda Śląska
www.szpakmed.pl

• Nosze co chce
ul.3 Maja 4,
41-800, Zabrze
 www.noszecochce.pl

• Pizzeria Vinci
ul.Solidarności 5/2,
41-706, Ruda Śląska
www.pizzeriavinci.pl

‼️ Chcesz wspomóc naszą drużynę i zostać naszym sponsorem? Nic prostszego. Skontaktuj się z nami już teraz!