Klasa A – Rezerwy Burzy pokonane

Kolejny mecz sparingowy mają za sobą podopieczni trenera Michała Grzywaczewskiego, którzy pokonali rezerwy “Burzy” Borowa Wieś 6:2. Wynik mógłby wskazywać na łatwe zwycięstwo naszego zespołu jednak z przebiegu gry mecz był wyrównany. Decydujące bramki dla naszego zespołu padały w ostatnich 10 minutach spotkania. Cieszy fakt, że nasz zespół wytrzymał kondycyjnie przez pełne 90 minut kiedy to rywale mieli z tym mały problem i po akcjach ofensywnych było im ciężko wracać do strefy obronnej w końcowej fazie meczu. Sytuacje w tym spotkaniu warte odnotowania to z pewnością bramka wracającego po kontuzji Dawida Leszków, który był również faulowany w polu karnym przy drugiej bramce, a rzut karny wykorzystał Byrski. Druga sytuacja to obroniony rzut karny przez Marcina Ligendzę w 56 minucie meczu. Warto również wspomnieć o klasycznym hat – tricku Adriana Heinz, który potrzebował zaledwie na to 6 minut. Jedną z bramek dla rywali zdobył wychowanek “Gwiazdy” Patryk Kucharz. Za tydzień ostatni akcent sparingowy, a rywalem będzie grający w klasie okręgowej “Grunwald” Ruda Śląska.

“GWIAZDA”  –  “BURZA II” BOROWA WIEŚ     6:2  (2:0)

1:0 – 14′ – LESZKÓW DAWID
2:0 – 20′ – BYRSKI KAROL (rzut karny)
2:1 – 57′ – ——–
3:1 – 80′ – HEINZ ADRIAN
3:2 – 82′ – ——–
4:2 – 84′ – BAUSZEK MATEUSZ
5:2 – 85′ – HEINZ ADRIAN