Klasa A Przygotowania do rundy wiosennej trwają…

Kolejny tydzień przygotowań do rundy wiosennej mają za sobą nasi piłkarze występujący na boiskach trawiastych. Ostatnie tygodnie to praca nad siłą i wytrzymałością ogólną.

Nasza młodzież występująca na boiskach klasy “A i B” ciężko pracuje, aby w rundzie wiosennej zaprezentować się jeszcze lepiej niż w rundzie jesiennej. Ostatnie tygodnie to praca nad siłą i wytrzymałością ogólną. W dotychczasowych grach kontrolnych grając w nie pełnym składzie ponieważ część drużyny jeszcze łączy grę na trawie i hali nasza młodzież zaprezentowała się bardzo dobrze. Nie chodzi w tym momencie o wynik jednak o dojrzałą grę. Już wiemy, że pierwszy mecz mistrzowski w klasie “A” zagramy w Katowicach z “Kolejarzem” 23 lub 24 marca.

W najbliższą niedzielę na boisku w Nowym Bytomiu o godzinie 11:30 część naszej drużyny oraz juniorzy “Szkoły Mistrzostwa Sportowego” w Rudzie Śląskiej rozegrają mecz sparingowy z zespołem walczącym o awans do klasy “A” “Kamionką” Mikołów. Dobra współpraca “Gwiazdy” i “SMS” owocuje, że już juniorzy zaliczają kolejne mecze  i ogrywają się w piłce seniorskiej.

Natomiast pierwszy zespół seniorów najbliższy mecz kontrolny rozegra 22 lutego o godzinie 13:00 na boisku w Nowym Bytomiu, a rywalem będzie trzeci zespół Zabrzańskiej klasy “A” “Tempo” Paniówki.