Przygotowania do rundy wiosennej trwają…

Seniorzy “Gwiazdy” występujący na boiskach trawiastych zaliczyli kolejny tydzień treningów, który ma naszą drużynę jak najlepiej przygotować do rundy wiosennej.

Kolejny tydzień, kolejne treningi zaliczają zawodnicy występujący na boiskach klasy “A” i “B”. Mimo przerwy zimowej większość zawodników jest ciągle w normalnym treningu ponieważ trwa sezon halowy i właśnie na treningi halowe przeniosła się część zawodników.  W mijających tygodniach zawodnicy pracowali nad siłą i wytrzymałością. W tym czasie rozegrali dwa mecze kontrolne z zespołami “Ostoi” Żelisławice oraz “Wawelem” Wirek. Jednak wygrana, jedna przegrana nie przynoszą ujmy naszej młodzieży, która podczas rozegranych spotkań zaprezentowała się bardzo dobrze. W najbliższą niedzielę przy współpracy “Gwiazdy” i “Szkoły Mistrzostwa Sportowego” połączone ekipy zagrają mecz kontrolny z kandydatem do awansu do klasy “A” “Kamionką” Mikołów. Początek meczu w niedzielę na boisku w Nowym Bytomiu o godzinie 11:30.

Już za 36 dni pierwszy mecz mistrzowski w klasie “A”. W meczu wyjazdowym zagramy z “Kolejarzem” Katowice i miejmy nadzieję, że do tego czasu  dogramy transfer do zespołu , który z pewnością będzie nie tylko uzupełnieniem, a wzmocnieniem naszej drużyny. Co prawda to nie obcokrajowiec ale przynajmniej wiemy, że grać w piłkę potrafi 😉