Rocznik 2010 – Mundialito

W miniony weekend wzięliśmy udział w bardzo ciekawym corocznym turnieju halowym Mundialito. W piątek nasi zawodnicy rozegrali trzy spotkania oraz kolejne cztery w sobotę które były pojedynkami grupowymi. W całym turnieju z którego prowadziliśmy transmisję na żywo nasi zawodnicy prezentowali dobrą grę. ?⚽️?
Wolny czas wykorzystaliśmy na spacery, analizę nagranych spotkań oraz na zabawę czy też granie w planszówki pracując tym samym m.in nad świadomością i koncentracją, której zabrakło w kluczowych momentach. Szkoda dwóch ostatnich meczy grupowych szczególnie z również grającą dobrą pilkę drużyną SMSu Żywiec, której gratulujemy zdobycia pierwszego miejsca. Mimo dobrej gry nie ustrzegliśmy się tzw. “wielbłądów” które zostały wykorzystane przez rywali co kosztowało nas zajęciem dopiero III miejsca w grupie. ?‍♂️??
W niedzielę zagraliśmy o miejsca V-VIII i już po dwóch pierwszych meczach zapewniliśmy sobie pierwsze miejsce w tej grupie, a w ostatnim zostaliśmy Świętymi Mikołajami… Cieszą nas ciepłe słowa innych trenerów którzy chwalili grę naszych zawodników. Ostatecznie zajęliśmy V miejsce w turnieju U-11 w którym mógł wystąpić jeden zawodnik z rocznika 2009. Wzięło udział 16 zespołów. Gwiazdeczki, a w zasadzie już Gwiazdy nie nudziły się w przerwach między meczami glośno dopingując kolegów z Wawelu Wirek. ?‍???
Na hali w Milówce rozegraliśmy 10 spotkań z których 7 wygraliśmy oraz 3 razy oddaliśmy zwycięstwo drużynie przeciwnej. Bilans bramkowy 28:10.
SR-S Gwiazda 2:1 Górnik Wałbrzych
SR-S Gwiazda 5:0 Lisek II Milówka
SR-S Gwiazda 6:0 Wawel II Wirek
SR-S Gwiazda 5:1 Mitech Żywiec
SR-S Gwiazda 4:0 SMS II Żywiec
SR-S Gwiazda 1:2 SMS Żywiec
SR-S Gwiazda 1:2 Football Project
SR-S Gwiazda 3:2 Górnik Wałbrzych
SR-S Gwiazda 1:0 Wawel Wirek
SR-S Gwiazda 0:2 GLKS Wilkowice